Прикордонники завадили переміщенню з Росії до України кальянного тютюну

На Сумщині прикордонники не допустили переміщення партії тютюну з Росії до України.


Сьогодні вночі у Глухівському районі прикордонники відділу «Сопич» Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон з Росії до України товарів народного споживання.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль на напрямку між російським населеним пунктом Лемешовка та українським Муравейня в безпосередній близькості від  держрубежу виявив автомобіль УАЗ без номерних знаків. Біля транспортного засобу знаходилися 5 картонних ящиків з вантажем, попередньо тютюном для кальяну.

Крім цього, охоронці держрубежу виявили ознаки підготовки до незаконного переміщення вантажу з території Росії до України. Також поблизу кордону на території Росії прикордонний наряд спостерігав автомобіль УАЗ, вщент завантажений такими ж картонними коробками, які виявлені на українській території.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Тривають оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, можливо причетних до вказаної протиправної діяльності.