Прикордонників Сумщини відвідали працівники патрульної поліції

З персоналом прикордонної комендатури швидкого реагування представники Департаменту патрульної поліції України в Сумській області провели профілактичні заходи щодо дотримання Правил дорожнього руху під час керування як службовим, так і особистим транспортними засобами.


Працівники патрульної поліції поінформували військовослужбовців про основні причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод, довели відповідальність за порушення Правил дорожнього руху. Особливу увагу звернули усіх присутніх на підвищення та неминучість покарання за керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Подібні заходи, які покликані в першу чергу на профілактику та попередження порушень, пов’язаних з експлуатацією транспортних засобів, будуть проведені з персоналом усіх підрозділів Сумського прикордонного загону.

Прикордонники Сумщини закликають усіх водіїв про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху та засуджують будь-які факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння.