Прикордонників Сумського загону намагалися підкупити російськими рублями і доларами США

Чергову спробу давання неправомірної вигоди охоронці кордону Сумського загону зафіксували в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» та пункті пропуску «Катеринівка».


Учора під час перевірки в залізничному пункті контролю «Хутір-Михайлівський» поїзда сполученням «Москва-Кишинів» один із пасажирів – 27-річна громадянка Молдови, з метою пришвидшення процедури прикордонного контролю, запропонувала прикордоннику 800 російських рублів. Охоронець кордону відмовився від неправомірної вигоди, а саму жінку було запрошено до прикордонного підрозділу для складання відповідних процесуальних документів, де під час проведення технічного дослідження паспортного документу іноземки, охоронці кордону додатково виявили наявність в ньому 8 підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

Також сьогодні вночі до міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Катеринівка» на виїзд з України рейсовим автобусом, який слідував з Києва до Липецька, в якості пасажира прибув громадянин Росії. Під час здійснення прикордонного контролю охоронці кордону з’ясували, що чоловік перевищив термін попереднього перебування на території України. З метою не притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП 64-річний росіянин запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 50 доларів США.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції для прийняття відповідних правових рішень.