Прокладали дошки на болоті: з боку Росії порушники намагалися незаконно перетнути кордон

На кордоні з Росією прикордонники запобігли здійсненню протиправної діяльності.


Сьогодні вночі у Великописарівському районі прикордонники Сумського загону запобігли можливій спробі здійснення протиправної діяльності на ділянці українсько-російського кордону.

Реалізовуючи завчасно отриману від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби інформацію про можливу протиправну діяльність, мобільна група прикордонників під час перевірки держрубежу в районі населеного пункту Пожня виявила чотирьох невідомих осіб, які на території Росії здійснювали підготовку до порушення державного кордону України шляхом встановлення дерев’яних дощок на болотистій місцевості.

Помітивши прикордонний наряд, який наближався до місця здійснення протиправної діяльності, троє осіб вдалися до втечі в глиб території Росії, а один правопорушник, здійснивши незаконне перетинання державного кордону з території Росії на територію України, намагався втекти від правоохоронців.

Невдовзі прикордонники затримали втікача. Ним виявився громадянин України, житель одного з населених пунктів прикордоння. Під час затримання останній чинив фізичний опір законним вимогам прикордонного наряду та погрожував розправою.

Наразі за незаконне перетинання державного кордону України та за злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця Державної прикордонної служби України на 35-річного українця складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 204-1, ч. 1 ст. 185-10 КУпАП.