Прокуратура Сумщини перевірила умови перебування засуджених

5 липня Сумський слідчий ізолятор та Сумську виправну колонію (№ 116), які підпорядковані управлінню Державної пенітенціарної служби України в Сумській області з робочим візитом відвідала комісія.


До її складу увійшли начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області Віталій Тимошенко, заступник прокурора Сумської області Тетяна Мироненко, старший помічник прокурора Сумської області Сергій Вакула та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Ірина Білик.

Під час візиту начальник управління Віталій Тимошенко та гості здійснили комплексний обхід режимних об’єктів слідчого ізолятора та виправної колонії.

Ними було перевірено діяльності установ, побутових умов проживання засуджених та ув’язнених, дотримання чинного законодавства, міжнародних правових актів щодо поводження з в’язнями, а також стан медичного обслуговування, організацію харчування, умови праці засуджених, які працюють у виробничій зоні Сумської виправної колонії (№ 116).

Також , в рамках перевірки заступником прокурора Сумської області Тетяною Мироненко було здійснено особистий прийом засуджених та ув’язнених.

За результатами відвідування й особистого прийому, скарг на умови утримання від засуджених та ув’язнених не надходило.