Провідниця потягу приховала товар на 25 тисяч гривень

Сьогодні вранці на залізничній станції «Конотоп» при проведенні митного контролю потягу сполученням «Хмельницький-Жмеринка-Москва» співробітниками Сумської митниці ДФС разом із працівниками прикордонного загону та УСБ України в Сумській області було виявлено товар на 25 тисяч гривень.


Власницею виявилась  провідниця вагону – громадянка України. Вона  приховала від  митного контролю 61 одиницю меблевих фрез. Багаж сховано у в ніші робочого тамбура, за панеллю стоячого гальма. 
Предмети правопорушення вилучено. 

За даним фактом інспектором митниці складено протокол про порушення митних правил за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон Україні з приховуванням вид митного контролю». На жінку чекає штраф у розмірі 100% від вартості товару.

Справу в подальшому буде передано до суду.

Крім того, у неділю, 18 грудня 2016 року, на митному посту «Бачівськ» службовий собака митниці Бім виявив незадекларовані патрони. Громадянин Російської Федерації, який заїхав до України на своєму автомобілі марки «Деу – Нексія», намагався перемистити через державний кордон Україні заборонені до ввозу 99 вихолощених патронів калібром 6 на 18 мм марки Gefest.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».