Районами Сумщини курсує пенсійний допомогомобіль

Цього разу допомогу за місцем проживання отримали мешканці с. Полошки, с. Обложки (Глухівського району), с. Пологи, с. Чернеччина (Охтирського району), с. Білка та с. Станова (Тростянецького району).


На прийом до начальника управління обслуговування громадян Валентини МАЙКОВСЬКОЇ мешканці віддалених населених пунктів звернулися з такими питаннями: призначення пенсії за вислугою років; достроковий вихід на пенсію; розмір пенсії та показники, які враховуються при її призначенні; перерахунок пенсій (зокрема з 1 грудня 2019 р.); виплата пенсій дітям війни, матері дитини-інваліда (з інвалідністю з дитинства); доплата до мінімального страхового внеску; порядок обчислення страхового стажу (чи зараховуються до нього періоди догляду за дитиною до 3 років, догляду за особою старше 80 років, навчання, військової служби); видання довідок про трудовий і страховий стаж (уточнення інформації по них); перехід на пенсію по інвалідності; уточнення виплатних реквізитів; застосування пенсійного законодавства; правова оцінка документів, необхідних для оформлення пенсії.

Охочі змогли зареєструватися на ньому, а також налаштувати SMS-інформування. Загалом у листопаді під час виїзду допомогомобіля до пенсійників звернулись 99 осіб, яким було надано 188 послуг.

Довідково. Пенсійний допомогомобіль – унікальний сервіс, створений для надання пенсійних послуг у найвіддаленіших куточках Сумської області. Відвідуючи віддалені населені пункти, фахівці Фонду Сумщини не лише надають консультації з пенсійних питань, а й допомагають громадянам відновити їхні порушені в пенсійній сфері права, маючи на меті підвищення їхніх пенсій.