Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» агітує за зелений туризм

За повідомленням директора Регіонального ландшафтного парку «Сеймський», депутата обласної ради Марії Коняєвої, комунальний заклад розробив проект «Зелений туризм: можливості зайнятості жінок» для мешканок Путивльського, Буринського, Кролевецького та Конотопського районів, що розташовані на території РЛП «Сеймський». Проте запрошуються всі бажаючі підтримати це починання.


– Усе частіше мешканці великих міст потерпають від нервових розладів та різних хвороб. У них з’являється суттєве бажання виїхати на природу, аби подихати свіжим повітрям, набратися нових вражень, помилуватися красою лісів і луків чи річок, таких, як наші Сейм та Клевень. А ще батьки часто везуть у село дітей, щоб наочно показати, звідки беруться молоко чи яйця, – говорить Марія Коняєва. – Тому наше завдання допомогти створити такі «Українські гостинні садиби», які дозволили б насамперед городянам доторкнутися до витоків буття, використовуючи існуючий житловий фонд без значних інвестиційних витрат.

Працівники Регіонального ландшафтного парку «Сеймський»закликають усіх, кому цікаво створити таку садибу, відтак отримати роботу й поповнини свій сімейний бюджет, і тим самим посприяти жителям міст відпочити на вашій території.

У рамках проекту буде проведено в он-лайн режимі показ навчально-інформаційного фільму про зелені садиби інших областей та навчально-практичний семінар «Підприємництво жінок у галузі зеленого туризму»; захід «Зелений туризм: можливості вашої зайнятості» для жінок міста чи села, які шукають роботу, де виступлять жінки-учасниці проекту; а також репрезентація на сесії міської ради розроблених та обговорених за «круглим столом» рекомендацій щодо розвитку зеленого туризму на території певної міської чи сільської ради й відповідної програми, лобіювання її затвердження.

Для того, аби взяти участь у проекті, звертайтесь до його координатораМарії Коняєвоїза тел.: 066 643 96-99. Електронна адреса: marilee1960@ukr.net

Сумська обласна рада