Рекорд по-сумські: податкові надходження перевищили 3 мільярда

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах за одинадцять місяців поточного року суб’єкти господарювання Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів перерахували до Зведеного бюджету 3 мільярда 42 мільйона гривень податків, що на 670 мільйонів більше сплаченої торік суми (на 28,2%).


Зокрема, до державного бюджету надійшло 1,2 мільярда гривень. Найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість – 549 мільйонів, податок на доходи фізичних осіб –  412 мільйонів гривень, податок на прибуток – 108  мільйонів гривень, військовий податок 117 мільйонів гривень.

Місцевий бюджет отримав 1,8 мільярда гривень, надходження зросли в порівнянні  з аналогічним періодом минулого року  на 407 мільйонів.

Найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету припадає на такі бюджетоформуючі податки: податок на доходи фізичних осіб – 1,2 мільярда гривень,  плата за землю –  244 мільйона гривень, єдиний податок – 221 мільйон гривень, акцизний податок – 72 мільйона гривень.