Робоча група, створена в обласній раді, вивчатиме діяльність Кадетського корпусу

«Розібратись об’єктивно і розрішити конфлікт», – таким був вердикт першого засідання робочої групи з вивчення стану організації виховної роботи та військово-патріотичного виховання у Сумському державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім І.Г. Харитоненка.


Як повідомила заступниця голови ради Тетяна Головко, робоча група створена розпорядженням голови Сумської обласної ради Володимира Токаря у зв’язку з надходженням скарг від батьків, вихованців щодо неправомірних дій керівництва закладу. До її складу увійшли представники усіх фракцій, обласної ради, військової прокуратури Сумського гарнізону. Очолив групу Владислав Луговий, керівник фракції УКРОП. Саме він першим і порушив цю проблему.

Завдання робочої групи – з’ясувати відповідність оприлюднених фактів, розробити пропозиції та заходи щодо вдосконалення діяльності закладу та патріотичного виховання кадетів. У роботі першого засідання взяли участь батьки, вихованці, працівники закладу. Голова батьківського комітету Кадетського корпусу Світлана Ходак від імені батьків вихованців висловила підтримку керівництву і задоволення організацією навчального та виховного процесу у Кадетському корпусі.

Однак були присутні батьки та вихованці, співробітники Кадетського корпусу, які говорили про порушення фінансової дисципліни, корупційні діяння з боку керівництва закладу, побори тощо.

Після жвавого обговорення робоча група вирішила виїхати безпосередньо до навчального закладу, аби на місці поспілкуватись з кадетами, викладачами, керівниками, ознайомитись з документами, проаналізувати ситуацію і, власне, переконатись, що там відбувається. Відповідний виїзд планується наступного тижня. Депутати інформуватимуть громадськість про підсумки роботи.