Романтичні вихідні влаштували в Сумах для закоханих сердець

Трьом парам-переможцям конкурсу «Weekend у Сумах для закоханих сердець» Агенція промоції «Суми» влаштувала романтичні вихідні.


Аби стати учасниками романтичного вікенду парам необхідно було розповісти свою історію кохання. І чим більше цікавих моментів згадувалось у цих розповідях, тим більше в учасників було шансів на перемогу.

Переможцями стали Людмила та Юрій з Конотопа, які у шлюбі вже 26 років; Тетяна та Ігор з Ромен, які разом вже 15 років; Артем і Діана з Кременчука, котрі разом дещо більше року.

Для подружжів із Конотопа вікенд у Сумах прийшовся якраз на День народження чоловіка, а для пари з Ромен збігся в часі з 11-ю річницею спільного життя.

Агенція промоції «Суми» організувала Для закоханих цікаву розважальну програму. Учасники вікенду побували на екскурсії історичним центром міста, відвідати майстер-клас з малювання олійними фарбами, переглянути виставу «Сім’я Кайдашів» в обласному академічному театрі ім. Щепкіна. Вечір завершився романтичною вечерею. Наступного дня на пар-переможців чекав квест Сумами та флористичний майстер-клас.