Роменчанину загрожує чотири роки позбавлення волі через… любов до пива

Роменські полісмени відкрили кримінальне провадження у відношенні раніше судимого 33–річного чоловіка. Останній за кілька днів пограбував два магазини, один з яких – двічі. Цікавило зловмисника переважно пиво, любов до якого може коштувати йому чотирирічного ув’язнення.


До Роменського відділу поліції від продавчині одного з місцевих магазинів надійшло повідомлення про пограбування. Жінка розповіла поліцейським, що невідомий чоловік на касі намагався розрахуватись сувенірними купюрами. Коли ж вона попросила повернути товар, або сплатити за нього нормальними грошима, той почав тікати. За словами заявниці, покупець вихопив палку ковбаси, пляшку пива та горілку.

Того ж дня правоохоронці встановили ймовірного підозрюваного, яким виявився  раніше судимий за крадіжки 33–річний житель міста. Він пояснив, що грошей не було, а випити хотілось, тому і вирішив у такий спосіб роздобути спиртне.

Та під час перевірки з’ясувалось, що це не єдиний подібний похід по магазинам затриманого. На його рахунку ще один пограбований ним магазин, до якого він навідувався двічі. І як в попередньому випадку, на очах продавця зловмисник також з холодильника схопив двохлітрову пляшку пива та втік. А через кілька днів повернувся знову.

Сьогодні поліцейські перевіряють чоловіка на причетність до скоєння інших майнових злочинів. У відношенні нього вже відкрите кримінальне провадження за грабіж за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до чотирьох років позбавлення волі.