Росіяни повистрибували з українського поїзда

Сьогодні в Середино-Будському районі прикордонники відділу «Середина-Буда» спільно з працівниками поліції біля залізничного полотна виявили двох громадян Росії, які вистрибнули з поїзда.


Близько 7-ї ранку дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Середина-Буда» від одного з місцевих мешканців отримав інформацію про знаходження біля залізничного полотна неподалік від населеного пункту Середина-Буда двох травмованих осіб, які не можуть самостійно рухатися.

На вказане місце перебування осіб негайно вибули карета швидкої допомоги, прикордонники та працівники поліції. Біля залізничного полотна знаходилися двоє громадян, які мали явні ознаки травмованості. В подальшому було з’ясовано, що чоловіки є громадянами Російської Федерації, яких наприкінці квітня за спробу незаконного перетинання державного кордону з України в Румунію поза встановленими пунктами пропуску затримали прикордонники Чернівецького загону.

На підставі рішення про примусове повернення іноземців в країну походження, близько 2-ї години ночі 6 травня чоловіки залишали територію України через пункт контролю «Хутір-Михайлівський» поїздом сполученням «Львів-Москва». Небажаючи повертатися до Росії, громадяни вирішили не доїжджаючи до українсько-російського державного кордону вистрибнути з поїзда. Наразі чоловіків, які перебувають в тяжкому стані, доставлено до центральної районної лікарні м. Середина-Буда для надання невідкладної медичної допомоги.