Розбив ногою скло у тролейбусі: 63-річного сумчанина “розізлив” контролер

Замість квитка за проїзд сумчанин продемонстрував контролерам свою вправність з бойових мистецтв, повідомляють у КП СМР “Електроавтотранс”.


Інцидент стався у суботу, 12 жовтня, у салоні тролейбусу №065, що віз пасажирів за маршрутом №1 у напрямку центру міста. Зайшовши до тролейбусу на вул. Чорновола, контролери почали перевірку з наявності квитків. Проте, не всім це сподобалося… Прохання пред’явити квиток чи документи, що засвідчують право на пільговий проїзд, викликало агресію у чоловіка 1956 року народження.

Про своє право їхати “зайцем” він заявив досить агресивно, а саме за допомогою фізичної сили. Але, намагаюсь вдарити ногою працівника КП СМР “Електроавтотранс”, поцілив у скло. Зреагувавши на ситуацію та з метою мінімізувати ризик для інших людей, що перебували у салоні, водій зупинив рух транспорту та викликав поліцію. Пасажири змушені були пересісти в інший тролейбус, а “майстер Кунг-фу” у супроводі правоохоронців направився до міського відділу поліції.

У разі, якщо провина чоловіка буде встановлена, останньому доведеться заплатити не лише штраф за безквитковий проїзд, а й відшкодувати вартість скла та його монтаж.

Наразі тролейбус знятий з маршруту. Контролери та свідки надали пояснення слідчому.

Це вже не перший випадок за останній місяць, коли пасажири намагаються встановити “свою правду”, застосовуючи силу…