Рятувальники Сумщини отримали чотири сучасні пожежні машини

Два автомобілі передбачено для обласного центру, по одній одиниці спецтехніки отримають служби у Ромнах та Охтирці.


«Враховуючи прикордонний статус Сумщини та необхідність оновлення матеріально-технічної бази підрозділів служби з надзвичайних ситуацій, поповнення автопарку пожежних машин вкрай актуальне і важливе. Адже наші рятувальники щодня знаходяться у стані постійної готовності, в цілодобовому режимі оберігаючи жителів області від вогняної стихії та інших надзвичайних подій. Це лише перші кроки, які робить сьогодні держава та профільні міністерства», – відзначив під час вручення ключів від машин голова облдержадміністрації Микола Клочко.

За його словами, лише у поточному році службою здійснено майже 1,5 тисячі виїздів на пожежі та понад 2,5 тисячі виїздів за сигналом тривоги. 122 врятовані людські життя на пожежах є показником ефективності роботи сумських пожежників, такої важливої і необхідної для суспільства.

Рятувальники служби з радістю сіли за кермо вручених автомобілів, адже порівняно з наявним автопарком нові машини виграють за всіма параметрами. Тож вони переконані, що спецтехніка допоможе їм ефективніше виконувати свої службові обов’язки та вчасно приходити на допомогу людям.

Як підкреслив начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Геннадій ВОЛИК, таких машин до цього ще не було на озброєнні у сумських рятувальників. Автомобілі максимально укомплектовані, мають вищу прохідність та можливість зробити більший запас води.