“Сагасітас-Україна” отримав благодійну допомогу від німецьких волонтерів

Четвертого листопада Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» отримав першу партію благодійної допомоги від німецьких волонтерів організації AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V.


Речі, іграшки, памперси та взуття від німецьких активістів чекали і волонтерською командою, і матусями проекту «Допомога дітям АТО». Цього жовтня у проекті стало на два учасника більше! У родинах вимушених переселенців з різницею в один день народилися дівчинка Маша та хлопчик Богданчик.

"За два роки війни багато чого змінилося, стало важче отримувати допомогу та знаходити підтримку. Велика вдячність німецьким активістам організації AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V., які, не зважаючи на відстань та інше громадянство, підтримують з нами зв’язок, допомагають та надихають, – говорить керівник Фонду Руслан Скляренко.

Додаткову вдячність, зазначив він, хочеться висловити і підприємцям ТЦ "Лабіринт", які допомогли отримати вантаж з Німеччини та оплатили доставку у розмірі однієї тисячі гривень.

Завдяки фінансовій підтримці сумчан та благодійної допомоги німецьких волонтерів до родин проекту «Допомога дітям АТО» дійдуть потрібні речі, взуття та іграшки, лежачі інваліди з розумовою відсталістю отримають памперси для дорослих, а теплі чоловічі речі зігріють наших бійців на передовій.