Салатенко звинувачує ОДА та її керівництво в корупції

Керівник депутатського корпусу Сумщини просить Національне антикорупційне бюро України, Службу безпеки і Генпрокуратуру вивчити результати моніторингу двох робочих груп облради, які свідчать про можливі факти корупції в діяльності Сумської обласної державної адміністрації та її керівника.


За словами голови Сумської облради, робочі групи, створені за його розпорядженням, виявили факти нецільового використання лісів, земель сільськогосподарського призначення та надр Сумської області. "Більшість цих ресурсів нахабно розкрадається за підтримки людей, так чи інакше безпосередньо пов'язаних з чинною владою і діючої обласною державною адміністрацією", – зазначив Семен Салатенко.

Він розповів, що "зокрема, було встановлено, що на території Сумської області близько 8,5 тис. га державних земель використовується без договорів і без оплати будь-яких платежів". Семен Салатенко стверджує, що в результаті державі завдано "мільйонні збитки". На його думку, така незаконна діяльність проводиться за підтримки обласної державної адміністрації та її керівництва.

"Це не сподобалося Сумській обласній державній адміністрації", – підкреслив Салатенко. Хоча, за його словами, позови до судів від обласної державної адміністрації про скасування розпоряджень про створення робочих груп не були задоволені, обладміністрація продовжує тиск на представників облради.

Разом з головою облради на прес-конференції виступили громадські активісти Юрій Твердохліб і Віталій Коплик.

Повну версію інтерв’ю дивіться за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=NCJiEsrwdGc