Семен Салатенко: Пропоную голові ОДА Миколі Клочку піти з посади

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко звернувся до очільника області Миколи Клочка з пропозицією піти з посади. Про це він написав у своєму блозі на одному з найпопулярніших українських сайтів Цензор. http://ua.censor.net.ua/blogs/3654/proponuyu_golov_oda_mikol_klochku_ne_ganbiti_prezidenta_pti_z_posadi


Він пише: "Останній тиждень я їздив районами області, багато спілкувався з жителями Сумщини. Всі говорять про те, що стало дуже тяжко жити. У людей немає роботи, низькі зарплати, зараз накопичується заборгованість навіть держслужбовцям.

При цьому мешканці області жаліються, що збільшилися крадіжки майна, людям страшно інколи виходити на вулицю, бо злочини не розкриваються. На Сумщині нічого не будується, не надходять інвестиції, область не розвивається. Навпаки, скорочуються школи, койколіжка у лікарнях, немає необхідних ліків, молодь виїжджає за кордон…

Єдине, на що йдуть кошти – нібито на ремонт доріг. Але зауважу, на ямковий ремонт! Саме на той, де не можна порахувати, скільки коштів на це пішло – тобто найкраща схема відмивання бюджетних коштів.

В області процвітає корупція і складається враження, що Микола Клочко взяв до уваги вислів: якщо корупцію не можна побороти, її треба очолити. Саме так він і чинить. Жоден з керівників області не дозволяв собі такого нахабства, як будувати палац на центральній вулиці Сум – навпроти будівлі облдержадміністрації. Звісно, що він записав будівництво на свого брата. Але звідки в того кошти? І чому саме зараз, коли Микола Олексійович півтора роки очолює ОДА?

Про це все і не тільки спілкувалися з людьми. На моє особисте переконання – треба кардинально змінювати ситуацію і робити все задля покращення життя мешканців області, а не свого власного, як це робить голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко. Тож я звернувся до нього з пропозицією піти з посади, бо за його керівництва область опустилася по всіх показниках нижче 20 місця в Україні. Так не повинно бути!"