Семен Салатенко “закидав” звинувачення Миколі Клочку, хизуясь перед телекамерами

За результатами звіту голови облдержадміністрації Миколи Клочка, екс-голова обласної ради Семен Салатенко вирішив поставити очільнику області запитання. Щоправда, замість цього, із вуст розвідника-атошника (котрий, щоправда, приїхав  не з АТО, а із Карпат, де знаходиться його бригада), лунали звинувачення та самолюбування.


У своєму запитанні Семен Салатенко звинувачував Миколу Клочка у тому, що тільки перед початком сесії побачив його звіт. Семен Павлович, схоже, не бачив ані сайту облради, ані ОДА. Оскільки там ці звіти розміщені, і з ними він міг би при бажанні ознайомитись.

Але і це ще не кінець моновистави колишнього голови облради. Він звинуватив очільника області в тому, що той здійснює, цитуємо «закордонні вояжі».

Але ж, шановний, як в такому разі повинен голова облдержадміністрації підіймати інвестиційну привабливість в області? Сидячи у власному кабінеті, він повинен домовлятися з Китаєм, Азербайджаном, іншими країнами?

До речі, це зрозуміли і депутати. «Тільки що про роботу Семена Павловича ми почули», – пролунало з депутатських місць. Депутат, очевидно, мав на увазі скандальне зізнання на сесії підприємця Віталія Болдіна.