Шахраї намагаються “розвести” підприємців Сумщини

В області склалася критична ситуація з телефонними шахраями. За останню добу працівники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області зафіксували більше сотні повідомлень від підприємців про телефонні дзвінки та смс- повідомлення від злочинців.


Керівництво ГУ ДФС у Сумській області застерігає і наполегливо просить платників податків не вірити здирникам і ні в якому разі не перетелефоновувати!

Як ми вже повідомляли, злочинці представляються Олексієм Мазуренком, начальником ГУ ДФС у Сумській області та Олегом Іванютою, в.о. першого заступника начальника ГУ ДФС у Сумській області.

З телефонного номеру 050-573-96-46 невідомі чоловіки не з Сумського регіону вимагають у керівників фірм гроші, нібито за для зустрічі перевіряючих. Вони навіть погрожують фізичною розправою.

Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області здійснює заходи з встановлення причетних осіб до цього злочину. Нагадаємо телефони управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області, куди потрібно телефонувати у разі необхідності: (0542) 68-51-99, 68-52-22 або поліцію за телефоном 102.