Шахраї під виглядом перевірок фіскальної служби дурять підприємців

ГУ ДФС у Сумській області днями зафіксувало випадки проведення псевдоперевірок суб'єктів господарювання на Сумщині.


Шахраї представляючись або працівниками податкової служби, або працівниками управління з охорони праці, вимагають у підприємців гроші за неоформлених найманих працівників чи інші порушення трудового законодавства.

Починаючи з 1 січня 2017 року діюче законодавство стало суворішим до недобросовісних роботодавців, оскільки закон посилив відповідальність у разі порушення трудового законодавства.

Звертаємо вашу увагу, що контроль за дотриманням законодавства про працю та проведення перевірки роботодавців з питань дотримання норм трудового законодавства  покладено на Управління держпраці в Сумській області, ГУ ДФС у Сумській області та органи місцевого самоврядування.

Якщо до Вас завітали «фейкові» перевіряючі, необхідно запитати у них документи, на підставі яких проводиться перевірка, та у разі їх відсутності, повідомити про такі факти вищезазначені органи.

Крім того, не зайвим буде повідомити про такі візити до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області: (0542) 68-51-99, 68-52-22 або за телефоном поліції «102».