Шахрай виманив у 79-річної бабусі 23 тисячі гривень

Правоохоронці Шостки розшукують шахрая, який, зігравши на родинних почуттях 79-річної мешканки Шостки, виманив у пенсіонерки всі її заощадження. Представившись лікарем, на неіснуюче лікування онука після ніби-то дорожньої аварії, він забрав 23 тисячі гривень.


Вдень на домашній телефон 79-річної мешканки Шостки зателефонував невідомий. Чоловік, який назвався лікарем, розповів літній жінці, що її онук потрапив в аварію, зараз знаходиться в лікарні та потребує негайної операції на яку потрібна чимала сума коштів.

Звичайно, що збентежена пенсіонерка погодилась допомогти онуку. Зі своєї схованки вона дістала 23 тисячі гривень і передала зловмиснику, який навіть піднявся до її квартири, аби забрати гроші. І лише потім вона зателефонувала дружині онука, яка їй повідомила, що чоловік вдома живий і неушкоджений, й до жодного ДТП відношення не має. Зрозумівши, що стала жертвою шахраїв, потерпіла звернулася до поліції.

Сьогодні правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника та притягти його до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Проводяться подальші слідчі дії.

Та щоб не поповнювати список жертв аферистів, поліцейські закликають громадян бути виваженими та обережними у подібних ситуаціях. Не впадайте в паніку, перевіряйте отриману інформацію від невідомих, що називаються в телефонній розмові медичними, банківськими працівниками та іншими представниками державних служб. Якщо вас просять перерахувати чи передати гроші через посильного, в жодному разі робити цього не потрібно. Пам’ятайте – так діють лише шахраї.