Щаслива лапа: у Сумах навчали дітей, як правильно поводитися з тваринами

Час вимагає від нас нових підходів до виховання підростаючого покоління. Важливо навчити дітей співчувати, допомагати, любити, дбайливо ставитись до тварин.


Саме на виховання таких моральних якостей і було спрямоване тематичне заняття доброти для дітей старшого вік у «Росинці» 12 березня за участю директора притулку КП “Центр догляду за тваринами” Катишева Володимира Олександровича. Метою заняття доброти було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин. 

Володимир Олександрович також розповів про притулок для безпритульних тварин, який розташований по вул. Римського-Корсакова, 1. Він познайомив з правилами поводження з безпритульними тваринами. Звернув увагу на те, що не можна спричиняти тваринам біль і страждання, будь-як знущатися над ними.
У дошкільному закладі з 11.03 по 15.03 2019 року проходить тематичний тиждень «Щаслива лапа».

Протягом тижня педагогічним колективом заплановані цікаві змістовні заходи: виховна година для педагогів за темою «Добро починається з тебе»,спостереження, бесіди,вікторини, інсценування казок та оповідань про тварин, заняття, дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри. Як підсумок тижня відбудеться виставка дитячих робіт «Домашні улюбленці».