Січневі морози на сплату податків ніяк не вплинули. Бюджет вже отримав понад чверть мільярда гривень

Впродовж січня 2017 року платники податків, які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Сумах, перерахували до Зведеного бюджету 258,9 мільйонів гривень податків та інших податкових платежів.


За словами начальника інспекції Юрія Мельника, зазначена сума на  50 мільйонів гривень (23,8%)  вища прогнозованої.

Бюджетні надходження проти січня минулого року зросли на  63,8%, а сума перевищення склала 101 мільйон гривень.

Найбільшого приросту бюджетних «вливань» вдалось досягти з податку на доходи фізичних осіб – 105,6 мільйонів гривень, податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – 84,8 мільйонів гривень, податку на землю – 18,2 мільйони,   єдиного податку – 15,2 мільйони гривень та акцизного податку – 13 мільйонів гривень.

Сумські платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували в бюджет 103,1 мільйон гривень, що більше прогнозного показника на 25,1 мільйонів (32,5%) і перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 16 мільйонів (тобто на 18,3%). Слід зауважити, що за «сухими» цифрами стоїть кропітка робота фахівців фіскальної служби Сум і в повному обсязі забезпечене фінансування соціальних програм для інвалідів, дитячих інтернатів, багатодітних родин, своєчасної виплати пенсій тощо.

Підсумовуючи результати роботи першого місяця 2017 року, Юрій Мельник висловлює впевненість у тому, що тільки плідна взаємодія податківців з платниками податків дозволить виконати поставлені перед ними завдання з наповнення скарбниці держави.