Сміттєзвалище в Старому Селі, на думку депутатів, становить екологічну небезпеку

На другій та третій сесіях Сумської обласної ради восьмого скликання обласні обранці порушили питання щодо так званого стихійного сміттєзвалища в Старому Селі Сумського району. Місцеві жителі стверджують, що утворилося воно десь на початку вересня, а в жовтні «поповнилося» медичними відходами.


У своєму депутатському запиті депутат Вадим Лисий виклав суть проблеми. Так, стало відомо, що на територію колишніх складських приміщень звозяться (за існуючою інформацією, з усієї країни) використані захисні маски, шприци, пробірки з кров’ю та ПЛР-тести. Усе це не може не хвилювати, адже несанційоване сміттєзвалище погіршує екологічну ситуацію в області, а люди даного регіону особливо наражаються на небезпеку.

Депутати просять голову обласної ради та відповідні служби втрутитися в ситуацію, вжити усіх необхідних заходів для ліквідації сміттєзвалища, встановити винних осіб, причетних до створення екологічної небезпечної ситуації, та притягнути їх до відповідальності.

Під час пленарного засідання сесії очільник обласних парламентарів Віктор Федорченко заявив, що обізнаний з цією непростою ситуацією. Оскільки територія, на яку звозяться відходи, є приватною власністю, то тут не обійтися без співпраці з правоохоронними органами.

Джерело