Соціологи: В Раду проходять чотири партії

На дострокових виборах, які відбудуться вже цієї неділі, 21 липня, до Верховної Ради України проходять чотири партії. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центром «Соціальний моніторинг» та презентовані в середу, 17 липня, в Києві.


Згідно з дослідженням, серед тих виборців, які мають намір брати участь у виборах і вже визначилися зі своїм вибором, 42,5% готові віддати свій голос партії «Слуга народу» на чолі з Дмитром Разумковим, 15,1% – партії «Опозиційна платформа – За життя» на чолі з  Юрієм Бойком, Вадимом Рабіновичем, та Віктором Медведчуком, 8,1% – партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка і 7,6% – ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Не проходять до Верховної Ради партії: «Голос» Святослава Вакарчука – її підтримка становить 4,8%; «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – 4,8%, а також «Сила і честь» Ігоря Смешка – 4,6%.

Інші партії мають низькі шанси на проходження в парламент.

Відзначимо, що опитування проводилося методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів з 3 по 10 липня 2019 року. Всього було опитано 3022 респондента. Стандартна похибка +/- 1,8%.