Сьогодні семи жителям Сумщини було вручено Медаль “За жертовність і любов до України”

Згідно з Указом Патріарха України і всієї Руси-України Філарета сьогодні архієпископ Сумський та Охтирський УПЦ КП Мефодій під час проведення недільного богослужіння нагородив Медаллю "За жертовність і любов до України" військових, волонтерів та представників місцевої влади.


19 березня нагороди було вручено 7 жителям області – бійцям батальйону "Донбас", прикордоннику, військовому ЗСУ та волонтерам. Старший благочинний Сумської Єпархії УПЦ КП протоієрей Богдан Козенко повідомив, що медаль отримали військові за їх великий вклад у здобуття незалежності України під час бойових дій, а волонтери та представники місцевої влади – за допомогу тим, хто перебуває в зоні проведення АТО. Як відомо, Сумські волонтери з "Бабського батальйону" плетуть сітки, шкарпетки, шиють одяг. Інші організації та небайдужі громадяни допомагають технікою, буржуйками, продуктами харчування та всім необхідним.

Серед нагороджених – старший офіцер з питань військового духовенства відділу персоналу Сумського прикордонного загону Руслан Бучко. Він зазначив, що така нагорода для нього – велика честь. Відтепер він докладатиме ще більших зусиль, аби український народ процвітав і в Україні було мирне небо.

Загалом Медаллю "За жертовність і любов до України" нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції Гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську  допомогу військовим формуванням України, добровольчим батальйонам тощо.