Сьогодні в Сумах поховають командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Євгена Коростельова

Командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова, який помер 19 листопада у Харківському військовому шпиталі, поховають сьогодні у Сумах

За інформацією Міноборони України, військовий помер о 4-й годині ранку.

Нагадаємо, офіцер отримав важке поранення 12 листопада, виконуючи завдання у районі проведення Операції об’єднаних сил. З Донеччини у Харків літаком евакуювали двох військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Прощання з земляком відбудеться завтра, 20 листопада. О 9:00 з ним прощатимуться біля будинку № 43 по пр-ту Курський. Далі тіло перевезуть до Свято-Воскресенського кафедрального собору, там, орієнтовно о 10:00, за загиблим воїном відбудеться заупокійна літія. Опісля труну з бійцем перевезуть до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка, а звідти – на Алею Героїв на Центральному кладовищі міста, де і знайде вічний спокій Євген Коростельов.

Євген Коростильов навчався в Сумському вищому артилерійському училищі. З початком бойових дій на сході України вирушив у зону АТО. У 2015 році Євген став кавалером Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Командиром 128-ї гірсько-штурмової бригади офіцер ЗСУ став у вересні цього року, до того служив у 25-й десантній бригаді, де був начальником артилерії та заступником командира.

У полковника залишилася дружина, донька і син.