Сплата податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску зросла в Сумах більш ніж на 40%

Протягом січня – липня 2017 року до Зведеного бюджету платники, які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Сумах, сплатили 963 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Зазначена сума на 40,9%, або на 280 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. У минулому році надходження складали  683 мільйона гривень.


На підтримку армії сумські платники перерахували 72 мільйона гривень військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата збору зросла на 15%, або на майже 10 мільйонів гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування забезпечено у сумі 898 мільйонів гривень. Цей показник на 267,8 мільйонів (або на 42%) перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Головне те, що показники свідчать про високу громадську позицію і про те, що своїми діями платники податків демонструють розуміння необхідності підтримки українських військових, активізації обороноздатності нашої держави та своєчасне забезпечення соціальних гарантій громадян країни.