Сполученню Мерефа-Люботин-Суми-Ворожба виповнилось 140 років

Голова облдержадміністрації Микола Клочко привітав залізничників та жителів Сумщини з цією знаменною подією, від якої і розпочинається відлік існування сумського залізничного сполучення


«Залізниця – це одна з найважливіших артерій економіки нашого регіону і країни. І сьогодні завдяки якісній та злагодженій праці співробітників Сумщини, Харківщини і Полтавщини ми відзначаємо 140 років її існування. Ми дякуємо, що у нас є стабільні та стратегічні шляхи сполучення», – зазначив очільник області.

Микола Клочко привітав усіх присутніх із новорічними святами і 79 річницею заснування Сумської області. За вагомий внесок у розвиток залізничного транспорту, високу професійну майстерність, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди 140-річчя відкриття сполучення Мерефа-Люботин-Суми-Ворожба кращим залізничникам він вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації.

До привітань долучився і начальник Південної залізниці Микола Уманець, який зазначив, що тісна співпраця трьох областей є неймовірно важливою у розвитку залізничних сполучень. Він подякував голові облдержадміністрації за високий розвиток Сумщини та вручив йому вітальний адрес від усіх працівників Південної залізниці, де написані слова вдячності.

Микола Уманець оголосив залізничникам подяки, вручив грамоти, золоті, срібні та інші нагрудні знаки за вагомий внесок у розвиток Південної залізниці.

Усіх присутніх зі святом привітала і Сумська обласна філармонія концертною програмою. Зокрема, для глядачів заспівав Заслужений артист України Леонід Матвієнко.

Нагадаємо, довжина залізничного сполучення Мерефа-Ворожба складає 780 кілометрів, на цьому шляху 40 станцій.  Наразі на залізничних станціях Сумщини працюють майже п’ять з половиною тисяч чоловік.

10892

 10895