STEM-лабораторію і сучасні кабінети створили у гімнізї-інтернаті на Сумщині

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО проінспектував витрати коштів із обласного бюджету на створення новітнього освітнього простору у Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих та творчо обдарованих дітей.


«Зараз ви маєте можливість отримувати знання більш швидко, конструктивно, якісно. І все залежить від вас. Я певен, що ви розумієте, аби досягти успіху у сучасному світі, потрібно володіти не лише знаннями, а вміти оволодівати новими знаннями. Напис на стіні Альберта Ейнштейна «Освіта – це не вивчення фактів, а підготовка розуму до мислення» у вашому навчальному кабінеті – це доводить», – звернувся Микола Клочко до вихованців закладу.

17796

Учні разом із директором гімназії Інесою ПЄСОЦЬКОЮ продемонстрували Миколі Клочку, профільному заступнику голови облдержадміністрації Миколі ПОДОПРИГОРІ і директору Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВІЙ, як проходять заняття з використанням нових технологій, як працює сучасне технічне обладнання, зокрема, у кабінеті фізики.

17798

Очільник області також пригадав свої пізнання у галузі фізики і долучився до обговорення і вивчення електричного струму. Поспілкувався він зі стипендіатом голови облдержадміністрації, призером науково-технічної олімпіади у США, одинадцятикласником Артемом. Нагадаємо, в олімпіаді в Америці брали участь понад 1000 молодих науковців з усього світу, Артем посів четверте місце. 

17800

Чому вирішила навчатися саме тут Юлія з Білопілля розповідає: «У мене є багато друзів, які раніше або зараз навчаються у цій школі, тому я саме за їх рекомендаціями обрала цей заклад. Мені тут подобається. Тут дуже сильна матеріально-навчальна база, багато обладнаних кабінетів із проекторами та інтерактивні дошки».

Всього ж у гімназії-інтернаті обласна влада проінспектувала нові кабінети хімії, фізики, біології та центр комп’ютеризації та робототехніки.