Студентка СумДУ здобула титул «СтудМіс Сумщини 2020»

У Сумах відбувся конкурс на звання «СтудМіс Сумщини 2020», за яке змагалися 9 представниць із різних закладів вищої освіти області. Серед фіналісток – дві студентки Сумського державного університету.


Захід краси та жіночності відбувся у відремонтованому центрі «Романтика». Тут організатори конкурсу зібрали учасниць та суддів, а от глядачі спостерігали за дійством у дистанційному форматі.

Цьогорічна тематика – «Матриця». З дефіле у стилі цього фантастичного бойовика й почався конкурс. Далі дівчата відповідали на ситуативні запитання про мрії, плани та цікаві епізоди із життя, демонстрували творчі таланти. Адже за умовами конкурсу журі оцінювало не лише зовнішню красу учасниць, але й їх кмітливість, креативність, творчі таланти, оригінальність.

І за цими властивостями переможницею була визнана студентка факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету Карина Бєлим. Вона здобула корону «СтудМіс Сумщини 2020». Звання першої віце-Студміс отримала також представниця СумДУ, студентка Медичного інституту Дар’я Сухорученко.

За словами Дар’ї, конкурс став для неї новим досвідом, адже раніше брати участі в подібних заходах не доводилося, щиро рада титулу першої віце-Студміс і вважає його гідним результатом.

Переможниця конкурсу «СтудМіс Сумщини 2020» Карина Бєлим відзначила  надзвичайно теплу атмосферу, що панувала протягом усього часу підготовки та самого заходу.

«Конкуренція була серйозна, але не жорстка, дівчата дуже здружилися, підтримували одна одну, допомагали. Звісно, під час самого конкурсу не вистачало підтримки залу, адже захід відбувався в онлайн-форматі. Розуміння того, що на тебе зараз дивиться більше очей, ніж місць у залі, додавало хвилювань», – зазначила переможниця.

Перемога не стала для Карини несподіванкою, адже вона має гарну підготовку – з дитинства займається бальними танцями, реалізувала себе як модель. Говорить, що з самого початку налаштовувала себе на перемогу, бо вірить, що думки – матеріальні.