Суд поновив на посаді редактора газети «Новини Тростянеччини» (скан документів)

Сьогодні, 9 серпня, рішенням суду поновлено на посаді головного редактора Тростянецької районної газети «Новини Тростянеччини»  Павла Зленка.


Майже чотири місяці судових тяжб – з травня по серпень 2016 року, знадобилося журналісту, аби захистити свою честь, гідність і професійну репутацію.

9 серпня суддя Тростянецького районного суду Віктор Шевченко нарешті виніс рішення за позовом редактора – скасував рішення Тростянецької райради про звільнення Павла Зленка, як незаконне і поновив його на посаді редактора.

Нагадаємо, за рішення по звільненню редактора Зленка на 9-й сесії  у квітні проголосували  депутати райради від «Блоку Петра Порошенка», «Сили людей» та «Опозиційного блоку». Підставою для такого рішення були висновки депутатської перевірки редакції за 2014 і 2015 роки. У перевірці брали участь лише представники двох з восьми депутатських фракцій – «Сила Людей» і Опоблоку. Крім того, суд дослідив і встановив, що з уповноважених чотирьох депутатів на цю перевірку, участі в ній не брав жоден з депутатів, а роботу за них виконала «найнята» ними працівниця міськради, яку уповноважив на перевірку своїм розпорядженням міський голова Юрій Бова.

Рішення суду по звільненню 1 Рішення суду по звільненню 2