Сумчан просять допомогти пораненому Сергію Кознієнку, взявши участь в аукціоні

Сьогодні, на пленарному засіданні обласної сесії до депутатів звернувся колишній командир 15-го батальону "Суми" Володимир Лаврик з проханням допомогти пораненому екс-командиру відділення № 2 оперативного взводу спецроти міліції МВС в Сумській області Сергію Кознієнку. Той підірвався на міні в зоні АТО у 2014 році й отримав поранення обох ніг.


Туди сумчанин відправився влітку 2014 року і ніс службу в м. Сіверськ Донецької області. Звідти чоловік повернувся вже інвалідом.

Далі були 11 загальних та 20 локальних оперативних втручань. І навіть зараз, маючи першу групу інвалідності та пересуваючись за допомогою інвалідного візка чи милиць, чоловік не припиняє мріяти про те, що колись стане на ноги та поведе свого сина до дитячого садочка і, як раніше, приноситиме користь суспільству.

Заступник голови Спілки ветеранів АТО Сумської області Юрій Удовенко повідомив, що допомога небайдужих сумчан знадобилася лише тоді, коли постало питання про ампутацію ніг Сергія, як те рекомендували лікарі.

«Цього, звичайно, ми допустити не могли. Тому нині ми просимо допомогти назбирати необхідну суму коштів, яка піде на реабілітацію нашого героя в одній із клінік Ізраїля чи Німеччини», – сказав Юрій Удовенко.

Всіх небайдужих сумчан просять прийти з 15:00 до 18:00 до Конгрес-центру СумДУ та придбати щось із 59 робіт підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня».

Ціна кожного лоту стартуватиме від 50 грн.

Можна також просто перерахувати певну суму на рахунок Сергія Кознієнка: 5168 7420 6923 1862, що також буде для нього ще одним кроком на шляху до повноцінного життя.