Сумчанам нагадують про обмеження руху маломірних плавзасобів на водних об’єктах міста

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує містянам про те, що в серпні минулого року депутати Сумської міської ради ухвалили щорічні тимчасові обмеження руху маломірних (малих) суден (плавзасобів), оснащених двигунами, водних мотоциклів і подібних до них суден та заборонили їх використання у нічний час.


Обмеження запроваджені на період з 20 травня до 1 вересня на трьох водних об’єктах: Блакитному озері (з 10.00 до 18.00), озері Чеха та річці Псел (від мосту по вул. Прокоф’єва до мосту по вул. Героїв Крут (вул. Черепіна), з притоками та затоками).

Щоправда нововведення не стосуються спеціальних рятувальних та інших суден, які забезпечують безпеку людей на водних об’єктах, життєдіяльність міста та здійснюють охорону водних біоресурсів

Окрім того, що дане рішення було покликане охороняти життя і здоров’я громадян, воно має посприяти охороні навколишнього природного середовища.

Ті ж підприємства, організації, установи, які планують організовувати змагання з технічних видів спорту на водних об’єктах міста, мають погоджувати дані заходи з виконавчим комітетом Сумської міської ради.

Джерело: smr.gov.ua