Сумчани масово здають кров матусі новонародженої двійні і хлопцю, який потрапив у ДТП

Коли в родину приходить біда, не знаєш, до кого йти, кого благати про допомогу і здається, що все скінчилося. Втім, як доводить життя, насправді світ не без добрих людей. І вони не вагаючись, приходять на допомогу.


Підтвердженням цьому є два випадки, які сталися в Сумах. 27-річна Ірина Биченко раділа, що незабаром у неї народиться двійня, але черговий аналіз показав – у майбутньої матусі лейкоз. Не дивлячись на це, Іра намагалася якомога довше доносити дітей, аби вони народилися здоровими. Дві крихітки з’явилися на восьмому місяці вагітності. Їх одразу направили до реанімації, а Ірину – до відділення онкогематології. Сумські медики борються за життя Ірини і її діточок.

А в цей час небайдужі сумчани розгорнули флешмоб щоб допомогти родині. В обласному Центрі крові – неймовірні черги. Люди стоять годинами, аби допомогти Ірині. Бабусі двійнят – Надії Миколаївні передають гроші, пропонують допомогу. Долучився до благодійності й голова обласної ради Володимир Токар. 

Така ж ситуація й стосовно Євгена Рубана, який потрапив 6 лютого на трасі Суми-Конотоп у жахливе ДТП на своїй АУДІ з рейсовим автобусом. Аби врятувати хлопця, у якого чисельні травми, оголошено збір крові. І бажаючих допомогти – також вдосталь.

Серед тих, хто здає кров – депутати обласної ради, чиновники, матусі з маленькими дітьми, люди різних професій. Але всіх об’єднує одне – врятувати життя.

«Подібні кроки милосердя додають життєвих сил. У такі хвилини приходить розуміння: у той час, коли багато людей рятують життя, починаючи від лікарів і повсякденних героїв,є ті, які поділившись своєю кров’ю рятують сотні і навіть тисячі життів. І поки так відбувається, у нас є майбутнє!», – наголосила одна з донорів.

Подібна підтримка відбулася і в мережі Фейсбук.

Якщо є бажання допомогти фінансово новонародженим дівчаткам – карта ПриватБанку для перерахування коштів бабусі 4149 4996 4768 4636 Кладієнко Надія Миколаївна.

Також не зникла необхідність у донорах.