Сумчани можуть зігрітись та випити теплого чаю у 17 пунктах обігріву

У зв’язку зі зниженням температури повітря відділ охорони здоров’я нагадує сумчанам, що у лікувально-профілактичних закладах міста діють 17 пунктів обігріву для населення.


У лікарнях ці пункти працюють в приймальних відділеннях у цілодобовому режимі. Також пункти обігріву створені у поліклінічних закладах та амбулаторіях, що працюють згідно з графіками роботи цих закладів.

У таких пунктах містяни за потреби можуть отримати як медичну допомогу, так і просто погрітися. Пункти обігріву забезпечені гарячим чаєм та печивом.

Як повідомляють у відділі охорони здоров’я, за період з грудня-початку січня пункти обігріву у лікувально-профілактичних закладах Сум щотижнево відвідували 20 – 30 сумчан, більшість з яких, безхатченки. Станом на 9 січня послугами пунктів скористалося майже 120 городян.

Крім того, у лікувальних закладах проліковано сім осіб, які були доставлені бригадами швидкої медичної допомоги. Чотири – із загальним переохолодженням, троє – з відмороженням пальців рук та ніг. Четверо сумчан перебували у стані алкогольного сп’яніння.