Сумчани перерахували для української армії 52 мільйони військового збору

Упродовж першого півріччя 2016 року на підтримку обороноздатності української армії  сумчани перерахували 51,8 мільйонів гривень. Сплачена сума на 10,1 мільйони (тобто на 24,1%) перевищує показник минулого року.


Позитивна динаміка є підтвердженням високого рівня відповідальності сумчан та усвідомлення ними важливості перерахування таких коштів на розвиток та модернізацію української армії.

Зважаючи на збільшення розміру мінімальної зарплати та заходи з детінізації економіки,  фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах очікують подальше зростання сум сплаченого до держбюджету військового збору.

В інспекції нагадують, що об’єктом оподаткування військовим збором (ставка податку -1,5% від суми об’єкта оподаткування) є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з укладеними трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Тобто, всі доходи громадян, які є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб, в обов’язковому порядку підлягають оподаткуванню військовим збором за ставкою податку 1,5 %.