Сумчани подарували жителям Красногорівки 50 вишиванок

Донецьке місто Красногорівка, що знаходиться за 600 метрів від лінії зіткнення, відвідала делегація з Сум на чолі з головою обласної ради Семеном Салатенком та головою бюджетної комісії Оленою Сердюк. Також у складі групи були громадські активісти та волонтери Михайло Подолін, Олександр Кукса і Сергій Супрун.


Семен Салатенко та голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ливанчук, на запрошення якого й приїхали сумчани, підписали тристоронній Меморандум про побратимські відносини між Конотопом Сумської області і Красногорівкою Донецької області.

«Поїздка відбулася саме у День вишиванки, – розповіла Олена Сердюк, – бо це – генетичний код нашої нації. І ми приїхали у цей святковий день до красногорівців, щоб підтримати їх у складний для них час, показати, що ми, українці, – разом».

Голова обласної ради разом з сумськими волонтерами подарував жителям містечка 50 вишиванок. Він говорить, що було дуже приємно бачити, як чи не всі жителі Красногорівки зібралися на свято, і через одного були у вишиванках.