Сумчани просять очистити річку Сумку, але петиція поки що не набрала необхідної кількості голосів

Петиція про очищення річки Сумки з’явилася на сайті Єдиної системи місцевих петицій ще 21 квітня поточного року. На сьогодні, 16 травня, вона набрала 163 голоса з 250 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 20 днів.


“Щороку річка Сумка все більше забруднюється, але міська влада продовжує ігнорувати цю проблему. Ця річка більше схожа на хащі, в яких окрім очерету і водоростей також багато різноманітних відходів. Зовнішній вигляд даного об’єкта псує краєвиди нашого міста. Якщо і далі ігнорувати проблему, то річка перетвориться на болото, а болото посеред міста псуватиме його привабливість. Зараз весна, а це значить, що вона заростатиме ще більше, а влітку до проблем пов’язаних з цією річкою додається ще й сморід, який особливо відчуватиметься в приватному секторі.

Зараз в період карантину, коли потік транспорту і людей знизився можна зайнятися її очищенням. Тому Сумській міській раді потрібно провести і розглянути питання щодо очищення цього водного об’єкта з подальшою реалізацією рішення.

Прошу підтримати й підписати дану петицію! Не будьте байдужими до цієї проблеми!”, – написала автор петиції Анна Дрига