Сумчани сплатили майже 2,5 мільярди гривень податків

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, з початку 2017 року до Зведеного бюджету платниками направлено 2 мільярди 384 мільйони гривень податків, зборів та інших податкових платежів.


В порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилася на 508 мільйонів гривень, або на 27,1%. В тому числі державний бюджет отримав 958 мільйонів гривень, а місцевий – 1 мільярд 426 мільйонів.

Представники малого бізнесу перерахували до бюджету 165,6 мільйони гривень. Сума надходжень на 43,8 мільйонів перевищила показник аналогічного періоду минулого року (на 36%).

На підтримку обороноздатності країни надійшло 94 мільйони гривень військового збору. Для порівняння, в аналогічному періоді минулого року було сплачено 79 мільйонів.

На соціальний захист населення направлено 1 мільярд 170 мільйонів гривень єдиного внеску. Сума сплати на 357 мільйонів гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року, тобто на 43,9%.

Фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах щиро вдячні платникам податків за активну позицію щодо наповнення бюджетів усіх рівнів і впевнені, що фінансові потреби громад будуть цілком задоволені, а державні та регіональні програми будуть реалізовані найближчим часом.