Сумчани та гості міста два дні святкували День молоді у парку імені І. Кожедуба

Організаторами свята виступили Сумський міський центр дозвілля молоді СМР; управління молоді та спорту Сумської ОДА, Обласне відділення національного олімпійського комітету, міський відділ у справах молоді та спорту.


24 червня, починаючи з 15:00 гості свята мали змогу випробувати себе та прийняти участь в різних заходах, а саме: у відкритому тренуванні з фіт-кьорсу, майстер-класі від студії йоги та пілатесу, танцювальному майстер-класі, бамперболі.

Далі відбувся виступ місцевих рок гуртів. Хедлайнером першого дня свята став гурт КАЙА, який зарядив позитивною енергетикою кожного учасника!

Наступного дня відбувся фестиваль «БУДЬ_Молодим». Гості заходу із задоволенням відвідували food-зону від ресторанів Сум. Жителі та гості міста з задоволенням брали участь у різноманітних майстер-класах. У цей же час їх радували живі статуї, ходулісти та міми.

Особливе зацікавлення та пожвавлення викликала статуя «Кальянщик». О другій половині дня відбувся захоплюючий виступ ВМХ – спортсменів. Кожен гість свята міг зробити безкоштовне фото, а потім забрати його собі на пам’ять.

Радувала кожного маленького жителя міста Суми дитяча зона анімації та розваг. Зона дозвілля від Анти-кафе «Дом» проводила настільні ігри . Далі була конкурсна програма та концертно-розважальне шоу з виступами танцювальних колективів, вокалістів, місцевих рок- колективів. Спеціальним гостем свята був кавер-гурт з м. Київ «InMotion».

Фестиваль завершився яскравим та запальним фаєр-шоу.