Сумчани взяли участь в урочистостях до Дня Хрещення Київської Русі

Богомольці Сумщини прибули до Києва та взяли участь у молебні на Володимирській Гірці та Хресній ході з нагоди Дня Хрещення Київської Русі, повідомляє portal-pravoslavie.sumy.ua.


27 липня 2019 року православні віруючі Сумської єпархії УПЦ прибули до Києва та взяли участь у молебні на Володимирській Гірці, який очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв та духовенства Першопрестольного града Києва. Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій разом з архієреями взяв участь у молебні.

Близько 400 бомольців, що з благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія прибули на урочистості з різних куточків православної Сумщини, піднесли свої молитви за мир в Україні та злагоду в суспільстві.

Після завершення молебню відбулася Хресна хода, під час якої з нагоди Дня Хрещення Київської Русі віруючі несли чудотворні ікони з різних єпархій України та мощі святих угодників Божих. Процесія налічувала значну кількість богомольців, які разом із Блаженнішим Предстоятелем, архіпастирами та духовенством молитовно просили благословення Божого на землю та народ України.

Хресна хода завершилася на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, де розпочалося всенічне бдіння напередодні дня вшанування святого рівноапостольного великого Київського князя Володимира.