Суми посідають четверте місце, а Сумщина – шосте серед кращих шкіл країни

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України в розрізі областей та міст, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.


У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

У рейтингу областей Сумщина посіла четверте місце сред 24 областей України. Попереду лише Львівська, Тернопільська та Київська області. На Сумщині налічується 294 школи, в яких 3 375 учнів здавали ЗНО-2017. Кращі результати має Орлівський навчально- виховний комплекс Ямпільської райради. На другому місці Суходільський НВК "Золотий ключик" Глухівської райради, а на третьому – Путивльське навчально-виховне об’єднання: спеціалізована ЗОШ І ст. – гімназія – дошкільний навчальний заклад Путивльської райради. 

Суми у рейтингу на шостій сходинці. У 31 школі здавали ЗНО-2017 1542 учні. Перше місце за результатами оцінювання посіла Олександрівська гімназія. Далі йдуть перша гімназія і трійку лідерів замикає ЗОШ №17.