Сумщина долучаєтся до щорічної акції “За чисте довкілля”

Голова облдержадміністрацї Микола Клочко під час апаратної наради звернувся до  голів райдержадміністрацій, міських, селищних та сільських рад щодо посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил благоустрою населених пунктів, поводження у лісі, рекреаційних зонах та поблизу водойм

Очільник області також наголосив на необхідності посилити роботу контролюючих служб за станом благоустрою населених пунктів та притягнення осіб до відповідальності за порушення санітарних норм.

«Мені соромно за обласний центр. Не говорячи вже про бруд в центрі міста, вражає своєю занедбаністю стан фасадів будівель. Звертаюся до керівництва міста Суми з пропозицією привести в належний стан обласний центр», – зауважив Микола Клочко.

За словами директора обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія Лугового, на території області протягом квітня – травня планується привести в належний санітарний та естетичний стан 618 скверів та парків, 4242 тис. кв. метрів набережних водойм, 47 430 гектарів житлової забудови, 1538 дитячих та спортивних майданчиків, 460 гектарів газонів, квітників та клумб, 1958 кладовищ, 1240 пам’ятників та меморіальних комплексів.

Сергій Луговий наголосив на відповідальності кожного жителя Сумщини за збереження довкілля та чистоту на території населених пунктів.

«Разом з приходом весни «вилазять» усі недоліки, в яких винні самі ж мешканці, а саме звалища сміття в несанкціонованих місцях. Люди, прибираючи власні домівки та подвір’я, викидають сміття куди забажають, вважаючи, що те, що діється за межами їх оселі – вже не їхня справа. Ці явища притаманні всім населеним пунктам області без виключення», – зазначив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу.