Сумщина допомагає Краматорському прикордонному загону

Голова облдержадміністрації передав від Сумщини гуманітарний вантаж Краматорському прикордонному загону


Очільник області разом із своїм заступником Іваном БОРШОШЕМ привезли підрозділам прикордонної служби, які виконують завдання в зоні проведення АТО, 7 тонн продуктів харчування і 15 м3 лісоматеріалів, що будуть використовуватися для укріплення захисних споруд.

Микола Клочко подякував прикордонникам за те, що вони захищають Україну на її рубежах та дарують жителям Сумщини можливість жити і працювати під мирним небом.

«Вірю, що завдяки мужності, сміливості і стійкості кожного з вас наша держава вистоїть у цій гібридній війні, – наголосив Микола Клочко. – Я дякую вам за це і хочу низько вклонитися. І цією гуманітарною допомогою від нашої області я ще раз хочу засвідчити, що з вами Сумщина, з вами Україна».

Начальник Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Володимир БОНДАР та начальник Краматорського прикордонного загону полковник Анатолій ФЕДОРЧУК подякували керівництву Сумщини за гуманітарний вантаж і за небайдужість до служби прикордонників у зоні АТО.