Сумщина готова прийняти переселенців із Авдіївки

Область має можливість дати прихисток для 80 сімей та майже 300 самостійних осіб, які постраждали внаслідок артобстрілів. Про це повідомив голова ОДА Микола Клочко, в інтерв'ю одному з сумських телеканалів.


«За моїм дорученням Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації зібрав інформацію щодо кількості місць у соціальних та медичних установах області для можливого розселення постраждалих жителів Авдіївки. Сьогодні Сумщина може прийняти та розмістити у гуртожитках, лікарнях, школах, житлових приміщеннях до 80 сімей та близько 300 самостійних осіб», – зазначив очільник області.

Окрім того Микола Клочко повідомив, що гуманітарна допомога від Сумщини вже доставлена до місця призначення та розвантажена.

«Вся Сумщина долучилася до процесу. Я хочу подякувати місцевій владі, волонтерам, активістам та підприємствам, які всього упродовж дня змогли мобілізуватися і зібрати все необхідне. Це відповідь тим, хто говорить, що рівень патріотизму у нас зменшився. Наша область і далі продовжує формувати гуманітарну допомогу. На сьогодні вже є запас для другого траншу, збір необхідних речей триває», – наголосив очільник області.