Сумщина – одна з лідерів у країні за результатами ЗНО

За словами директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, у 2017 році абітурієнти Сумщини показали ґрунтовні знання та високу підготовленість до навчання у вищих навчальних закладах.


Під час брифінгу в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації Олександр Сидоренко зазначив, по цілому ряду показників Сумська область займає хороші місця серед інших областей України. А за найбільш вагомим показником, яким є середній бал зовнішнього незалежного оцінювання, Сумщина – четверта в Україні.

«Більше того, в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти ми проаналізували показники успішності абітурієнтів за 10 років з усіх предметів. І виявилося, що Сумська область має найкращий результат ніж у інших двох сусідніх областей – Харківської і Полтавської, – говорив він. – За цим показником ми бачимо рівень конкурентоспроможності абітурієнта. На Сумщині він прекрасний. І ми це навіть у Харкові відчули, адже серед першокурсників харківських вишів у 2017 році суттєво виросла питома вага випускників шкіл Сумщини».

За словами директора Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової, усі освітяни області працюватимуть і надалі над тим, щоб не просто утримувати цей результат, а й покращити його.