Сумщина стане центром всеукраїнських змагань з легкої атлетики

На цьому наголосив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Дмитро Лантушенко під час інспектування ремонтних робіт у Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.


За словами Дмитра Лантушенка, майже рік тому на Сумщині був створений Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики. Однією із передумов для цього стала наявність Легкоатлетичного манежу, що дозволяє здійснювати цілорічну підготовку професійних спортсменів. Але Федерація легкої атлетики України обумовила заміну покриття у манежі.

«Спільними зусиллями обласної влади, Сумського державного університету та міської ради на цей проект було виділено майже 5 мільйонів і наразі вже завершуються роботи із облаштування нового спортивного покриття у Легкоатлетичному манежі», – говорив посадовець.

Директор Східного державного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики Віталій КОРЖ відзначив, що покриття буде більш м’яке і безпечне для спортсменів. Після закінчення ремонту буде проведена сертифікація і манеж буде готовий до проведення всеукраїнських змагань.

«16 січня Суми прийматимуть зимовий чемпіонат України із легкої атлетики, – додав Дмитро Лантушенко. – Це лише початок. Завдяки спільним зусиллям обласної влади і СумДУ всеукраїнська збірна матиме можливість тренуватися на Сумщині і область прийматиме всеукраїнські та міжнародні змагання з цього виду спорту».