Сумщина у п’ятірці найкращих областей за станом готовності до опалювального періоду

На Сумщині вже підписані 75% актів готовності до опалювального періоду. Загальний показник по Україні становить 40%.


Про це говорили під час засідання колегії облдержадміністрації, що відбулося під головуванням очільника області Миколи КЛОЧКА.

«Опалювальний сезон ми вже готові розпочинати – запас палива дозволяє», – доповів членам колегії директор Департаменту ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ.

Також він додав, що в області 90,7% житлових будинків вже встигли підготувати до зими. Зокрема, високий рівень підготовки показали Білопільський, Великописарівський, Краснопільський, Кролевецький, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Путивльський, Роменський, Середино-Будський, Шосткинський, Ямпільський райони. Іншим слід прискорити темпи своєї роботи у цьому напрямку.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко  акцентував, що високі показники не значать, що ми маємо розслаблятися. «Кожен керівник повинен усвідомлювати свою персональну відповідальність за своєчасний початок і безперебійне проходження опалювального періоду. Особливу увагу слід звернути на підготовку газових котелень, а також на погашення заборгованості за спожитий природній газ», – резюмував він.